Menu Close
05.09 2016

«Свободна Енергія» підтримала I-й Космічний марафон у Житомирі

4 вересня, з нагоди Дня міста, у Житомирі відбувся перший Космічний напівмарафон-2016.

Здолати  дистанцію  більше   20  кілометрів  учасників стимулювали  не тільки  любов до біга, а також й грошові  винагороди від спонсорів. «Призовий фонд 42 тис. грн, він розподіляється між учасниками забігів на 21 і на 5 км», – відзначила начальник управління Житомирської міської ради Ірина Ковальчук.

Дистанцію довжиною 21,1 км подолали 144 учасника, серед яких і міський голова Сергій Сухомлин. Також, більше 100 учасників взяли участь і у 5-кілометровому забігу. Серед них – Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко, народний депутат Борислав Розенблат, депутати міської ради Олександр Черняхович та Олександр Ракович. Переможцем  Космічного марафону став Юрій Русюк із міста Луцька, який пробіг дистанцію 21,1  км за 1.10 хвилин.

Позмагатися за перемогу мали можливість і цілі команди, адже організаторами був передбачений і корпоративний забіг – 2,48 км. Також між собою змагалися і маленькі житомиряни різних вікових категорій Спортивні змагання зібрали людей  з різних міст України.

Компанія «Свободна Енергія», як спонсор змагання,  отримала подяку від мерії Житомира:  «За спонсорську підтримку та партнерство в організації спортивних заходів».

 Сподіваємось, що цей марафон стане традиційним змаганням у Житомирі та підтримуємо слова переможця Юрій Русюка:  «Дуже приємно, що в нашій Україні з’являються такі забіги,– це дуже радує. Тепер не тільки Європа бігає, а і Україна, і це масово».