Menu Close
  • МИ – ДИНАМІЧНО ЗРОСТАЮЧА ЄВРОПЕЙСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ!

    Пріоритетним напрямком якої є стійкий розвиток та інвестиції в енергетику, орієнтовані на майбутнє.

  • МИ – ДИНАМІЧНО ЗРОСТАЮЧА ЄВРОПЕЙСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ!

    Пріоритетним напрямком якої є стійкий розвиток та інвестиції в енергетику, орієнтовані на майбутнє.

  • МИ – ДИНАМІЧНО ЗРОСТАЮЧА ЄВРОПЕЙСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ!

    Пріоритетним напрямком якої є стійкий розвиток та інвестиції в енергетику, орієнтовані на майбутнє.

ПРО КОМПАНІЮ

Free Energy – це інвестиційна компанія, що реалізує проекти у відновлюваній енергетиці на території України. Основна діяльність компанії є девелопмент (розвиток), будівництво та експлуатація електростанцій, що використовують відновлювані джерела енергії.

ІНВЕСТИЦІЙНА СТРАТЕГІЯ

Компанія Free Energy зосереджена на розробці та будівництві малих гідроелектростанцій в Україні (мікро, міні та малих) від 100 кВт до 10 МВт встановленої потужності.

ПАРТНЕРИ

Ми підтримуємо партнерські відносини з інженерними компаніями та дослідницькими інститутами, з юридичними та фінансовими компаніями з виробниками спеціального обладнання та інженерними компаніями.

Сталий розвиток та інвестиції в енергетику
орієнтованi на майбутнє

Free Energy-інвестиційна компанія, що реалізує проекти в галузі відновлюваної енергетики на території України. Основна увага компанії зосереджена на розробці, будівництві та експлуатації електростанцій, що використовують відновлювану енергію.

Сьогодні пріоритетом Free Energy є будівництво малих ГЕС потужністю від 100 кВт до 10 МВт. Протягом наступних 3-5 років компанія планує побудувати і ввести в експлуатацію ряд малих ГЕС загальною потужністю 10-12 МВт.

При розробці енергетичних проектів з відновлюваної енергетики наша компанія здійснює наступні заходи:

1Пошук та розподіл землі для будівництва відновлюваної енергії.
2Проектування обладнання, одержання дозволів та технічної документації.
3Будівництво та введення в експлуатацію електричного з'єднання.
4Електричне підключення.
5Введення в експлуатацію та отримання "зеленого тарифу".

Системи зберігання енергії

Free Energy співпрацює із південнокорейськиими компаніями, що є визнаними лідерами у сфері виготовлення широкого спектру акумуляторних батарей, від промислових систем зберігання електроенергії (ESS) до акумуляторів приватного використання.

Сонячна та біоенергія

Компанія Free Energy також зацікавлена в інших проектах відновлюваних джерел енергії, таких як сонячна та біоенергетика. Для сонячних електростанцій (СЕС) «зелений тариф» було знижено у 2014 році, але ми вивчаємо можливості для інвестування у проекти СЕС.

Енергія вітру

Вітроенергетика в Україні - це привабливий напрямок для інвесторів з країн ЄС. Компанія Free Enеrgy розглядає можливість розвитку проекту вітроелектростанції в одному з південних чи західних регіонів України.

Мала гідроенергія

Пріоритеним напрямком діяльності компанії є будівництво МГЕС (мікро, міні або малих) потужністю від 100 кВт до 10 МВт. Компанія розвиває у Житомирській області шість проектів МГЕС загальною потужністю 3МВт та веде підготовчу роботу в інших областях України.

Free Energy підтримує партнерські відносини з інженерними компаніями та науково-дослідними інститутами, з юридичними, фінансовими та консалтинговими компаніями, підприємствами, які виробляють гідравлічне та спеціальне обладнання, є членом філії НУО Асоціація «Укргідроенерго».

Співпраця

Free Energy Компанія відкрита для участі в різних проектах, пов’язаних з відновлюваною енергією, розробкою інноваційних чистих технологій, енергоефективності та енергозбереження тощо.

Ви можете зв’язатися з нами через

office@free-energyltd.com або заповнити форму.

News of Company