Menu Close
  • МИ – ДИНАМІЧНО ЗРОСТАЮЧА ЄВРОПЕЙСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ!

    Пріоритетним напрямком якої є стійкий розвиток та інвестиції в енергетику, орієнтовані на майбутнє.

  • МИ – ДИНАМІЧНО ЗРОСТАЮЧА ЄВРОПЕЙСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ!

    Пріоритетним напрямком якої є стійкий розвиток та інвестиції в енергетику, орієнтовані на майбутнє.

  • МИ – ДИНАМІЧНО ЗРОСТАЮЧА ЄВРОПЕЙСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ!

    Пріоритетним напрямком якої є стійкий розвиток та інвестиції в енергетику, орієнтовані на майбутнє.

ПРО КОМПАНІЮ

Free Energy – це інвестиційна компанія, що реалізує проекти у відновлюваній енергетиці на території України. Основна діяльність компанії є девелопмент (розвиток), будівництво та експлуатація електростанцій, що використовують відновлювані джерела енергії.

СТРАТЕГІЯ ІНВЕСТУВАННЯ

«Free Energy» фокусується на девелопменті та будівництві/реконструкції в Україні невеликих гідроелектростанцій (мікро, міні та малих) потужністю від 100 кВт – 10 МВт. Наша інвестиційна стратегія є довгостроковою, тому бізнес-цикл, який ми застосовуємо, включає в себе: девелопмент, будівництво, введення в експлуатацію та подальше обсуговувння об’єкту.

ПАРТНЕРИ

Ми підтримуємо партнерські відносини з інженерними компаніями та науково-дослідними інститутами, з юридичними та фінансовими компаніями з виробниками спеціальних виробів та інженерними компаніями.

Сталий розвиток та енергетичні інвестиції
Орієнтація на майбутнє

Free Energy була створена у 2014 році шведським бізнесменом Олівером Кабрерою та його українським партнером Денисом Галушко. Free Energy – інвестиційна компанія, що впроваджує проекти у галузі відновлюваної енергетики на території України. Основна увага компанії – розробка, будівництво та експлуатація електростанцій, що використовують відновлювані джерела енергії.

Сьогодні пріоритетом Free Energy є будівництво малих гідроелектростанцій потужністю від 100 кВт до 10 МВт. Протягом наступних 3-5 років компанія планує побудувати та ввести в дію ряд невеликих гідроелектростанцій загальною потужністю 10-12 МВт.

У розвитку енергетичних проектів від відновлюваної енергії НАША компанія проводить наступні види діяльності:

1Пошук та розподіл землі для будівництва відновлюваної енергії.
2Проектування обладнання, одержання дозволів та технічної документації.
3Будівництво та введення в експлуатацію електричного з'єднання.
4Електричне підключення.
5Введення в експлуатацію та отримання "зеленого тарифу".

Системи зберігання енергії

Free Energy співпрацює із південнокорейськиими компаніями, що є визнаними лідерами у сфері виготовлення широкого спектру акумуляторних батарей, від промислових систем зберігання електроенергії (ESS) до акумуляторів приватного використання.

Сонячна та біоенергія

Компанія Free Energy також зацікавлена в інших проектах відновлюваних джерел енергії, таких як сонячна та біоенергетика. Для сонячних електростанцій (СЕС) «зелений тариф» було знижено у 2014 році, але ми вивчаємо можливості для інвестування у проекти СЕС.

Енергія вітру

Вітроенергетика в Україні - це привабливий напрямок для інвесторів з країн ЄС. Компанія Free Enеrgy розглядає можливість розвитку проекту вітроелектростанції в одному з південних чи західних регіонів України.

Мала гідроенергія

Пріоритеним напрямком діяльності компанії є будівництво МГЕС (мікро, міні або малих) потужністю від 100 кВт до 10 МВт. Компанія розвиває у Житомирській області шість проектів МГЕС загальною потужністю 3МВт та веде підготовчу роботу в інших областях України.

Free Energy підтримує партнерські відносини з інженерними компаніями та науково-дослідними інститутами, з юридичними, фінансовими та консалтинговими компаніями, підприємствами, що виробляють гідравлічне й спеціальне обладнання, є членом Асоціації громадських організацій “УкрГудроенерго”.

Співпраця

Вільна енергетична компанія є відкритою для участі в різних проектах, пов’язаних з використанням поновлюваних джерел енергії, розробці інноваційних екологічно чистих технологій, енергоефективності та енергозбереження тощо.

Ви можете написати нам на пошту

office@free-energyltd.com або заповнити форму поруч.

News of Company