• +38 (044) 591 25 60
  • officе@free-energy.ua
UKR | ENG

Про компанію

Ми переконані, що енергія майбутнього - це енергія, яка генерується у чистій спосіб, використовуючи відновлювані джерела та найсучасніші технології відомі на сьогоднішній день

Стратегія інвестування

Компанія Free Energy фокусується на девелопменті та будівництві в Україні невеликих гідроелектростанцій від 100 кВт до 10 МВт встановленої потужності

Партнери

Ми підтримуємо партнерські відносини з проектними організаціями, науково-дослідними інститутами з юридичними компаніями, з виробниками спеціального обладнання та інжинірінговими підприємствами

Стiйкий розвиток та інвестиції в енергетику орієнтовану на майбутнє Free Energy - це інвестиційна компанія, що реалізує проекти у відновлюваній енергетиці на території України. Основна діяльність компанії є девелопмент (розвиток), будівництво та експлуатація електростанцій, що використовують відновлювані джерела енергії: 

  • малі гідроелектростанції (МГЕС) 
  • вітроелектростанції (ВEC)
  • сонячні електростанції (CЕС)  
  • проекти з біоенергетики
  • системи збереження енергії (ЕSS)Сьогодні пріоритетним напрямом діяльності Free Energy є будівництво невеликих гідроелектростанцій потужністю від 100 кВт до 10 МВт. Протягом найближчих 3-5 років компанія планує побудувати та ввести в експлуатацію низку малих ГЕС загальною потужністю 10-12 МВт.

У процесі розвитку проектів електростанцій з відновлюваних джерел енергії компанія Free Energy проводить наступну діяльність:

пошук та відведення земельних ділянок під будівництво об'єктів відновлюваної енергетики

проектування електростанцій, отримання дозвільної та технічної документації

будівництво та пуско-налагоджувальні роботи підключення до електромереж

підключення до електромереж

введення об’єктів в експлуатацію та отримання «Зеленого тарифу»

Проекти Free Energy

Пріоритеним напрямком діяльності компанії є будівництво невеликих гідроелектростанцій - МГЕС (мікро, міні або малих) потужністю від 100 кВт до 10 МВт. Компанія розвиває у Житомирській області шість проектів МГЕС загальною потужністю 3МВт та веде підготовчу роботу в інших областях України. 

 

Вітроенергетика в Україні - це привабливий напрямок для інвесторів з країн ЄС. Компанія Free Enеrgy  розглядає можливість розвитку проекту вітроелектростанції в одному з південних чи західних регіонів України.

Компанія Free Energy також зацікавлена в інших проектах відновлюваних джерел енергії, таких як сонячна та біоенергетика. Для сонячних електростанцій (СЕС) зелений тариф» було  знижено у 2014 році, але ми вивчаємо можливості для інвестування у проекти СЕС. 

Компанія Free Energy представляє в Україні інтереси відомих південнокорейських компаній – виробників літій-іонних акумуляторних батарей. Південнокорейські компанії визнані лідери у сфері виготовлення широкого спектру акумуляторних батарей, від промислових систем зберігання електроенергії (Energy Storage Systems) до акумуляторів приватного використання.Free Energy підтримує партнерські відносини з проектними організаціями та науково-дослідними інститутами, з юридичними, фінансовими та консалтинговими компаніями, підприємствами, що виготовляють гідротехнічне та спеціальне обладнання, є членом Всеукраїнської громадської організації Асоціація «Укргідроенерго».

Команда Free Energy

Наша команда складається з відданих своїй справі професіоналів, що мають досвід роботи у різних галузях. До створення команди «Free Energy» менеджери компанії управляли підприємствами та працювали у таких галузях як відновлювана енергетика, промисловий девелопмент, інжиніринг та юридична справа.

Олівер Кабрера

засновник компанії

Денис Галушко

президент компанії

Володимир Атаманюк

генеральний директор

Анатолій Ніколайчук

директор зі стратегії та розвитку

Іван Чимбру

операційний директор

Геннадій Єрмоленко

менеджер по корпоративним комунікаціям

Роман Слезко

юрисконсульт

Геннадій Нестерчук

головний енергетик

Христина Нікітенко

Адміністратор

Співробітництво

Компанiя Free Energy відкрита для участі в різних проектах, пов'язаних з відновлюваними джерелами енергії, розвитку інноваційних чистих технологій, енергоефективності та енергозбереження, і т.п.

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою
office@free-energyltd.com або заповнити форму для зв’язку.

Новини компанії

31.08
2018

Відкрите обговорення

Компанія «СВОБОДНА ЕНЕРГІЯ» 21 вересня проведе відкрите обговорення у селищі Рудня-Городище, Житомирський області

22.06
2018

Установка гідротурбіни

Дочірня компанія Free Energy, ТОВ «Свободна Енергія», отримала та здійснила монтаж гідроенергетичного обладнання.

24.11
2017

Free Energy на IX Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі

23 листопада у м. Києв відбувся IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості».

Я не перший рік працюю з Україною, у мене тут надійні партнери і є досвід ведення бізнесу. Я бачу, що країна змінюється, керівництво прислухається до сучасних тенденцій і намагається йти назустріч «зеленій» енергетиці.

Олівер Кабрера

засновник компанії Free Energy