• +38 (044) 591 25 60
  • officе@free-energy.ua
UKR | ENG

Новини

Компанія Free Energy співпрацює з Львівською облдержадміністрацією

22 серпня компанія Free Energy та Львівська ОДА підписали Меморандум про співробітництво у галузі розвитку ВДЕ у Львівській області

Перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський (зліва) та Анатолій Ніколайчук на підписанні Меморандуму о співпраці

У Меморандумі  компанія  та обладміністрація задекларували  спільні цілі  співробітництва :

  • створення сприятливих умов для розвитку альтернативної енергетики у Львівській області;
  • залучення до регіону значних інвестицій та інноваційних  ресурсів;
  • створення додаткових робочих місць та збільшення надходження коштів до бюджету;
  • покращення енергозабезпечення, розвиток енергетичної та інженерної інфраструктури регіону;
  • покращення захисту населення, територій і майна від повеней

Перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський, підписуючи документ, зауважив, що керівництво  Львівщини має  намір  продовжувати системно розвивати великий інвестиційний потенціал області:

`Працюючи в різних галузевих напрямках, ми охоплюємо, у широкому розумінні, інвестиційний клімат та велику кількість окремих суб’єктів діяльності. Тому співпраця з  компанією яка представляє європейські інвестиції в галузі альтернативної енергетики – є  цікавою та  перспективною для регіону. Компанія-інвестор завжди  може звертатися до  керівників профільних департаментів за інформацією та організаційною допомогою`, - наголосив Ростислав Замлинський.

Анатолій Ніколайчук, директор зі стратегії та розвитку компанії `Free Energy` на підписанні Меморандуму зазначив: «Ми давно цікавились Львівською областю, щодо розвитку проектів у сфері альтернативної  енергетики. Пріоритетним напрямком діяльності нашої компанії є мала гідроенергетика, де, на нашу думку, Львівщина має нереалізований потенціал. Ми провели значну роботу в  регіоні, проаналізувавши можливості деяких  гідроспоруд та водосховищ.  I на сьогоднішній день розглядаємо можливість будівництва в області декількохмалих гідроелектростанцій, наприклад на Завадівському та Добротвірському водосховищах».

Також Анатолій Ніколайчук наголосив, що компанія у своїй діяльності  обов’язково враховує соціальні потреби територіальних громад.

 http://loda.gov.ua/news?id=22895