• +38 (044) 591 25 60
  • officе@free-energy.ua
UKR | ENG

Новини

Free Energy вступила до Всеукраїнської Асоціації «Укргідроенерго»

25 лютого 2016 р. ТОВ «ФРІ ЕНЕРДЖИ» одноголосним рішенням була прийнята у галузеву Асоціацію «Укргідроенерго».

На загальних зборах членів асоціаціїГерой Українипрезидент Асоціації «Укргідроенерго» Семен Поташник представив компанію Free Energy членам організації та рекомендував розглянути питання про її вступ до Асоціації.

Напередодні зборів, Семен Поташник та віце-президент Асоціації «Укргідроенерго»Олександр Карамушка провели зустріч з топ-менеджерами компанії Free Energy Анатолієм Ніколайчуком таІваном ЧимбруКерівники Асоціації детально з'ясовували мету компанії Free Energyпідходи до розвитку гідроенергетичних об'єктів в Україніплани компанії та  результати роботи на нинішньому етапіЗа підсумком зустрічі, Семен Поташник зазначивщо цілі компанії Free Energy збігаються з поглядами Асоціації на розвиток малої гідроенергетики в Україні.

Перед проведенням голосування, Анатолій Ніколайчукдиректор зі стратегії та розвитку Free Energyрозповів членам Асоціації про компанію, її діяльність і підходи до ведення бізнесу.

«Free Energy - шведсько-українська інвестиційна компанія, яка працює в сфері альтернативної енергетики. Сьогодні основний напрямок нашої роботи - розвиток проектів малої гідроенергетики. Ми працюємо з  2014 року  і за цей період встигли провести значний обсяг роботи. Зараз ми розвиваємо кілька проектів малих ГЕС в Житомирській області та  вже в поточному році запустимо свій перший об'єкт - мГЕС  у селі Рудня-Городище. Далі в наших планах будівництво мГЕС в місті  Коростишів,  інших районах Житомирської області та  вихід компанії  у нові  регіони України », - зазначив Анатолій Ніколайчук.

Після презентації компаніїчлени загальних зборів одноголосним рішенням прийняли ТОВ «Фрі Енереджі» до Всеукраїнської  Асоціації «Укргідроенерго».

Далі, топ-менеджери Free Energy взяли участь у роботі Асоціації. Перший віце-президент Асоціації та генеральний  директор ТОВ «НТК Енпаселектро» Юрій Бондаренко, акцентував увагу присутніх, що потенціал малої гідроенергетики в Україні практично не використовується, особливо в порівнянні з країнами ЄС. Розвиток малої гідроенергетики є одним із першочергових завдань Асоціації. Його підтримав президент Асоціації Семен Поташник, який підкреслив, що Асоціація має серйозно працювати з екологічним співтовариством і роз'яснити екологам, що мала гідроенергетика при дотриманні правильних стандартів безпечна для екології.

Керівники Асоціації звернули увагу , що зараз треба активніше налагоджувати зв’язки с державними установами, передусім з Міністерством енергетики.  Тому «Укргідроенерго» планує створити робочу групу, яка буде співпрацювати с представниками держави у питаннях  розвитку  гідроенергетики. 

Асоціація `Укргідроенерго` є неприбутковою громадською організацієюяка об'єднує громадян і колективи підприємств, діяльність яких пов’язана з  галуззю гідроенергетикиАсоціація здійснює свою діяльність на принципах саморегулюваннядобровільностірівноправності її членіввідкритості і демократичності.

У своїй діяльності Асоціація керується Конституцією та Законами УкраїниАсоціація `Укргідроенерго` створена в  2002 і зареєстрована Міністерством юстиції України як громадська організація науково-виробничого напрямку(Свідоцтво  56 від 11.11 2002 р.)

У 2006 р. Асоціація стала Всеукраїнською (свідоцтво  2505 від 03 серпня 2006 року). Філії Асоціації створені в 16 регіонах України.

Серед колективних  членів Асоціації провідні та потужні енергетичні   компанії, наприклад такі як: 

ПАТ `Укргідроенерго`, м.Вишгород
Експлуатація ГЕС і ГАЕС розташованих на р.р. Дніпро і Дністер.

ПАТ `Укргідропроeкт`, м.Харків
Виконання комплексного проектування, інженерних рішеньдослідження гідроенергетичнихгідротехнічнихводогосподарських та інших об'єктів.

ДП НЕК `Укренерго`, м Київ
Централізоване управління Об'єднаною енергосистемою України

ТОВ `НТК Енпаселектро`, м. Київ
Проектуваннямонтаж і налагодження засобів релейного захистусистем управлінняконтролюавтоматикидіагностики та обліку.