• +38 (044) 591 25 60
  • officе@free-energy.ua
UKR | ENG

Новини

Free Energy на другому Шведсько-Українському форумі з чистих технологій

1-2 грудня у Житомирі Free Energy взяла участь у II Шведсько-Українському форумі з енергоефективності та чистих технологій.

На фото (справа на ліво) : Денис Галушко - президент компанії Free Energy, Іван Чимбру -операційний директор, Роман Слезко - юристконсульт

1-2 грудня у Житомирі компанія Free Energy взяла участь у  II Шведсько-Українському форумі з енергоефективності та чистих технологій.

 У Форумі прийняли участь посол Королівства Швеція в Україні Андреас фон Бекерат,  міністр Швеції з питань міжнародного співробітництва  Ізабелла Льовін, міський голова Житомира С. Сухомлин, представники уряду України. Метою форуму стала презентація шведських інноваційних рішень у сферах  водоочищення, поводження з твердими побутовими відходами, та відновлювальної енергетики.

«40 років тому Швеція була індустріальною країною, але у 1973 настала криза. Швеція мала щось робити. Ми навчилися економити ресурси  і сьогодні, ми розповімо вам як використовувати свої ресурси з розумом», – заявив Даніель Ларсон,  регіональний менеджер Business Sweden в Україні.  

В рамках Форуму були презентованіпроекти мГЕС над якими працює компанія  Free Energy. В Житомирі та області, компанія планує звести кілька мГЕС. В цьому році Free Energy завершує розвиток двох проектів, а з наступного року розпочне  будівництво першої мГЕС.

 «По всіх об'єктахми готові виконувати соціально-економічні зобов’язання. Дуже добре, що нове  керівництво Житомира, та голови  місцевих громад в області,  розуміють  необхідність сучасного підходу до вирішення питань енергетики. Як компанія з європейськими інвестиціями ми пропонуємо соціально-відповідальний бізнес та впровадження сучасних екологічних технологій», -  зазначив Денис Галушко, президент компанії  Free Energy.

Окрім власних інвестиційних коштів на будівництво мГЕС, компанія Free Energy  планує залучати позики від міжнародних фінансових організацій.

Учасники  Форуму впевнені, що  Україна  потребує  збільшення інвестицій у  відновлювану енергетику.  Менеджери міжнародних  фінансових  інституцій,   проінформували представників українського бізнесу та муніципальної влади про актуальні програми і фінансові інструменти, які доступні українському ринку вже сьогодні.