• +38 (044) 591 25 60
  • officе@free-energy.ua
UKR | ENG

Новини

«Свободна Енергія» співпрацює з Городницькою селищною радою

Компанія «Свободна Енергія» та Городницька селищна рада підписали меморандум про співробітництво в реалізації проектів двох гідроелектростанцій

Річка Случ в околицях с.Городниця

Метою співробітництва є  реалізація проектів з розвитку відновлюваної  енергетики у Новоград-Волинському районі, Житомирській області.  Мова йде про будівництво двох малих гідроелектростанції на р.Случ біля хутору Перелісок та біля с. Лучиця на території Городницької селищної ради.  

Згідно до меморандуму Городницька селищна рада  допоможе компанії в отримані дозволів, технічних умов, іншої інформації та документів необхідних  для реалізації будівництва малих гідроелектростанцій. Місцева влада сприятиме оформленню права оренди та користування земельних ділянок для будівництва МГЕС,  приймати участь у громадських слуханнях та провадитиме інші дії та заходи, необхідні для реалізації проектів.

Компанія «Свободна Енергія» в рамках розвитку проектів будівництва МГЕС  буде фінансувати розробку містобудівної та землевпорядної документації з урахуванням інтересів місцевої громади,  виконувати низку соціальних  та фінансових зобов’язань перед громадою.

Сторони погодились не обмежуватись домовленостями  Меморандуму, а здійснювати всі інші необхідні заходи для успішної реалізації інвестиційних проектів з відновлюваної енергетики.