• +38 (044) 591 25 60
  • officе@free-energy.ua
UKR | ENG

Новини

Free Energy та корейська Kokаm зустрілись з Міністром енергетики

20 березня представники компаній Free Energy та південнокорейської Kokаm провели робочу зустріч з Міністром енергетики України Ігорем Насаликом.

Засновник Free Energy Олівер Кабрера (зліва) та віце-президент південокорейської Кokam Айк Инкван Хонг (у центрі) під час робочої зустрічі з Міністром енергетики України Ігорем Насаликом

Під час зустрічі Iгор Насалик, Айк Инкван Хонг, віце-президент корпорації Kokam та Олівер Кабрера, засновник шведсько-української компанії Free Energy, обговорили питання співпраці у сфері використання систем зберігання електроенергії (ESS) та нового програмного забезпечення для їх функціонування.

Айк Инкван Хонг презентував напрямки  діяльності південнокорейської компанії Kokаm  та можливості співробітництва з Україною. Зокрема, підкреслив надійність та ефективність використання корейських систем зберігання електроенергії. Також  він проінформував  щодо розвитку пілотного проекту шведсько-української  компанії  «Фрі  Енерджі Технолоджіс» з ДП «НЕК «Укренерго» по створенню електроакумулюючої станції.

Міністр Ігор Насалик подякував за пропозиції та наголосив, що Україна має широкі можливості щодо реалізації проектів корейської компанії в Україні. Також зазначив, що такі проекти важливі для розвитку зеленої енергетики, частку якої Україна має намір збільшити до 11% на 2020 рік.

 Ігор Насалик підкреслив, що системи зберігання електроенергії дуже важливі для енергосистеми України з огляду на велику ск атомної генерації (60%) та потребу у збільшенні регулюючих потужностей. «Міненерговугілля готово сприяти розвитку проектів із залученням інвестицій корейського бізнесу в Україні», - наголосив І. Насалик.  Також він зауважив, що Україна зацікавлена як у розвитку систем зберігання електроенергії в Україні.

 За підсумками зустрічі домовилися про спільне опрацювання планів з реалізації зазначених  проектів.

 У зустрічі також взяли участь заступник Міністра з європейської інтеграції Наталія Бойко, народний депутат  Геннадій Чекіта.