• +38 (044) 591 25 60
  • officе@free-energy.ua
UKR | ENG

Новини

Free Energy вивчає гідропотенціал Львівщини

Компанія Free Energy разом з представниками Львівської ОДА провели обстеження річок Дністер і Стрий стосовно розвитку проектів малих ГЕС

Обстеження проводилось в рамках Меморандуму про співпрацю між Львівською ОДА та компанією Free Energy. Фахівці Львівської ОДА представили перелік об’єктів (створів)  області потенційно привабливих для інвестиційних проектів з малої енергетики.

Делегація за участю Анатолія Ніколайчука, директора зі стратегії та розвитку Free Energy, Андрія Якубовського, начальник управління енергозбереження департаменту ПЕК та енергозбереження Львівської ОДА, фахівців з гідрології оглянули ряд створів в Самбірському, Дрогобицькому, Сокальскому та Старосамбірському районах області.

 Деякі з об’єктів мають сприятливі умови для будівництва малих гідроелектростанцій.  Серед обстежених створів є місця на яких вже існує  гідроспоруда або в минулі роки функціонували малі гідроелектростанції.

Фахівці компанії Free Energy  опрацьовують зібрану інформацію та готують висновки стосовно інвестиційного потенціалу оглянутих створів.