• +38 (044) 591 25 60
  • officе@free-energy.ua
UKR | ENG

Новини

За півроку в Україні збудовано 14 нових об'єктів ВДЕ

За перше півріччя 2016 р. у проекти ВДЕ в Україні інвестовано понад ?42 млн. та збудовано 14 нових електростанції ВДЕ загальною потужністю 39 МВт

Сонячна електростанція в Каховці. В цьому році найбільші CEC збудовані в Херсонській, Хмельниций та Виницкой областях.

Про це говориться в аналітичному звіті 8-гоМіжнародного форуму сталої енергетики  SEF 2016 KYIV, який відбудеться 11-12 жовтня.

Головний внесок у розвиток галузі зробили компанії сонячної енергетики, які побудували у січні-червні цього року 12 нових електростанцій загальною потужністю 37 МВт.,Херсонській, Хмельницькій, Вінницькій  та інших областях.

Нові об'єкти вітрової енергетики та малої гідроенергетики у I півріччі 2016 року в не вводились вексплуатацію.

Станом на 1 липня 2016 року загальні потужності відновлюваних джерел енергії в Україні, включаючи об'єкти сонячної і вітрової енергетики, малої гідроенергетики та електростанцій на біомасі (біогазі) склали 1 028 МВт. Зокрема, загальна потужність українських сонячних електростанцій склала 453 МВт, вітропарків - 426 МВт, електростанцій на біомасі - 31 МВт, малих ГЕС - 118 МВт.

За даними звіту SEF 2016 KYIV, до кінця року українські та зарубіжні девелопери планують звести в Україні 34 нових сонячних електростанції загальною потужністю понад 120 МВт.

Зокрема, у 2-й половині 2016 року компанія `Подільський Енергоконсалтинг` планує побудувати у Вінницькій області кілька нових об'єктів загальною потужністю 34 МВт. Компанія `Парадигма Інвест Групп` має намір завершити у нинішньому році будівництво станції потужністю18,3 МВт на Івано-Франківщині. В цій же області компанія `Солар-Стальконструкція` закінчує будівництво нового об'єкту потужністю 4,1 МВт.

У Дніпропетровській області компанія `Українські Системи Солар` планує ввести в експлуатацію унікальний об'єкт - першу українську станцію на трекерах (система слідкування за Сонцем) потужністю 1,7 МВт.

 На додачу, 11 інвестиційних проектів в сегментах біомаси та вітроенергетики наразі розглядаються зарубіжними інвесторами. Зокрема, про свій інтерес до ринку біомаси заявили девелопери з Китаю та Південної Кореї. На даний момент загальні потужності котельних на біомасі сягають в Україні понад 240 МВт