• +38 (044) 591 25 60
  • officе@free-energy.ua
UKR | ENG

Новини

Страхові гіганти закликали G20 припинити субсидування викопних джерел енергії

Три найбільші страхові компанії світу закликали лідерів великої двадцятки (G20) прийняти терміни завершення виплат субсидій сектору викопних джерел енергії.

Фінансовий сектор світового бізнесу вже усвідомив важливість відходу від викопних джерел енергіх

Три найбільші світові страхові компанії - Aviva, Aegon і Amlin - заявили про необхідність прийняття рішення про термін відмови від субсидування викопних джерел енергії  вже в ході  саміту G20, який проходив  4 - 5 вересня в Китаї. Зазначені три страхові компанії в цілому керують активами в $1,2 трлн.

На їхнє переконання, ризики, що виникають в результаті змін клімату, є ключовими для всіх сфер бізнесу, і для суспільства в цілому.

Оцінки обсягів субсидій, наданих сектору «традиційної» енергетики, різняться в залежності від того, що мається на увазі під терміном «субсидія» в кожній конкретній країні. В середньому країни-члени ОЕСР (Організації економічного співробітництва і розвитку) щорічно виділяють по $160 - 200 млрд. субсидій для вугільної, нафтової і газової промисловості. Але з урахуванням наслідків впливу цих секторів на навколишнє середовище і здоров'я населення, Міжнародний валютний фонд оцінює цю суму в $5,3 трлн. на рік

Експерти стверджують, що фінансовий сектор світового ринку вже усвідомив важливість процесу відходу від викопних джерел.  Урядам країн необхідно терміново приступати до декарбонізації, щоб не відставати від цих процесів,  в яких  бізнес вже активно задіяний.

У минулому році США і КНР зробили спільну заяву про те, що скористаються головуванням Китаю, щоб визначити конкретний термін поступового припинення субсидування викопних джерел енергії.

 За матеріалами:  http://elektrovesti.net/48546_krupneyshie-strakhovye-kompanii-prizvali-g20-prekratit-subsidirovanie-iskopaemykh-istochnikov-energii