• +38 (044) 591 25 60
  • officе@free-energy.ua
UKR | ENG

Новини

Україна домовилася з ЄІБ про нові проекти в інфраструктурі та енергоефективності

Україна розраховує на нові проекти з Европейським інвестиційним банком у сфері інфраструктури та енергоефективності, повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк

Як повідомляє Iнтерфакс, про це міністр фінансів заявив після  зустрічі з віце-президентом Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) Ласло Бараньяй.

`Домовилися про подальшу підтримку України з боку ЄІБ, зокрема про нові проекти у сфері інфраструктури та енергоефективності, а це означає нові дороги та утеплені навчальні заклади`, - зазначив глава Мінфіну.

Згідно з інформацією на сайті ЄІБ, наразі очікують затвердження ради директорів банку три проекти для України: з `Укрзалізницею` з модернізації залізниці на EUR150 млн, з `Укргідроенерго` за Канівської ГАЕС на EUR400 млн та щодо розвитку місцевого транспорту для 20 міст на EUR200 млн.

Цього тижня уряд України затвердив концепцію Фонду енергоефективності, який планується запустити з 2017 року за підтримки міжнародних фінансових організацій.

Як повідомляло агентство в травні цього року з посиланням на старшого корпоративного банкіра ЄІБ Жан-Жака Сулакру (Jean-Jacques Soulacroup), банк має намір у 2016 році інвестувати в реалізацію проектів в Україні близько EUR800 млн, а в перспективі розглядає можливість збільшити щорічний обсяг фінансування для країни до EUR1 млрд. Минулого року ЄІБ надали кредити на EUR1,2 млрд.