• +38 (044) 591 25 60
  • officе@free-energy.ua
UKR | ENG

Новини

Рішення НКРЕКП допоможе отримати інвестиції підприємствам ВДЕ

2 червня 2016 р. Національна комісія регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) ухвалила важливе рішення

2 червня 2016 року Національна комісія регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)  ухвалила важливе рішення для галузі відновлюваної енергетики. Тепер компанії які виробляють електроенергію з використанням альтернативних джерел будуть укладати договори  на продажу  електроенергії  не на один рік, а  терміном до 01 січня 2030 року:

«Зобов’язати ДП «ЕНЕРГОРИНОК» внести зміни в уже укладені договори купівлі-продажу електричної енергії між ДП «ЕНЕРГОРИНОК» та суб’єктами господарювання, що виробляють електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії та в подальшому укладати вказані договори із зазначенням терміну їх дії до 01 січня 2030 року та неухильно дотримуватись вимог Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з оптового постачання електричної енергії», - йдеться в тексті рішення. 

Нагадаємо, щодо червня 2016 року договір  на купівлю-продаж електроенергії з ДП  «ЕНЕРГОРИНОК»  укладався лише на один рік.  Це не відповідає міжнародній практиці та ускладнює  отримання кредитного фінансування. Незважаючи на законодавчі гарантії щодо дії «зеленого» тарифу до 2030 року, міжнародні фінансові інституції вважаютьщо річний термін укладення договору не гарантує стабільного продажу електроенергії. Рішення НКРЕКП  допоможе компаніям, що працюють  в галузі відновлюваної електроенергетики  отримати  більше можливостей для фінансування своїх проектів.

http://www.nerc.gov.ua/?news=5165