• +38 (044) 591 25 60
  • officе@free-energy.ua
UKR | ENG

Новини

На Херсонщині побудують дві потужних вітроелектростанції

"Вінкрафт Україна" планує побудувати дві вітроелектростанцій (ВЕС) на території Хероснської області загальною потужністю 140 МВт.

Генеральний директор «Вінкрафт Україна» Карл Стурен (зліва) заявив про початок будівництва двох ВЕС в Херсонській області

За словами генерального директора «Вінкрафт Україна» Карла Стурена, компанія планує побудову 2  вітроелектростанцій (ВЕС)  на території Новотроїцький району,  Херсонської області  загальною потужністю 140 МВт.  Вартість інвестицій в подібний проект складає близько 250 млн. євро. Його реалізаціє планується у 2016 році.

Це не перший проект компанії на території області, Вінкрафт Україна володіє і оперує вітроенергетичними станціями загальною потужністю 30 МВт:  Новоросійська 9 МВт, Ставки 9 МВт і Берегова 12 МВт. В реалізацію цих проектів інвестовано більше ніж 50 млн евро.

Голова Херсонської облради Андрій Путілов наголосив на тому, що облрада разом з обласною державною адміністрацію підтримує проект будівництва на території області вітроелектростанцій та готова надати повний супровід інвестору, адже розуміє всю важливість його реалізації на території області.

«Від цього пілотного проекту залежить і подальші інвестиції в наш регіон, адже ця співпраця буде прикладом для інших інвесторів, які мають наміри побудувати підприємства на території нашої області», – сказав Андрій Путілов.

Заступник генерального директора ТОВ «НВП Екозахист» Андрій Скрипник наголосив, що вітрові електростанції не приносять шкоди навколишньому середовищу та є екологічно безпечними.

Сьогодні в Херсонській області  працює  6 об’єктів  альтернативної енергетики загальною потужністю 43,856 МВт, з них 33,05 МВт – 4 вітроелектростанції, 10,806 МВт – 2 сонячні електростанції.

Загалом передбачається до 2020 року довести потужність об’єктів альтернативної електроенергетики на території області до 152,62 МВт, а обсяг та частку електроенергії, виробленої з відновлюваних джерел, – до 22,6%.