• +38 (044) 591 25 60
  • officе@free-energy.ua
UKR | ENG

Новини

УКРГАЗБАНК фінансує будівництво однієї з найбільших ВЕС України

УКРГАЗБАНК розпочав фінансування проекту будівництва Новотроїцької вітрової електростанції потужністю 70 МВт, що реалізується компанією «Віндкрафт Таврія» в Херсонській області.

УКРГАЗБАНК надає фінансову підтримку бізнесу, що займається зеленою енергетикою

Після реалізації проекту Новотроїцька вітроелектростанція (ВЕС) увійде до трійки найпотужніших в Україні. Проектом передбачено будівництво та запуск в експлуатацію електростанції, яка генеруватиме енергію за рахунок використання вітру та у подальшому постачатиме її в загальну енергомережу України. Завершення будівництва заплановане до кінця 2017 року.

«Розвиток альтернативної енергетики – це дуже важливий крок на шляху до енергетичної незалежності України. Тому УКРГАЗБАНК як провідний ЕКО-банк надає фінансову підтримку бізнесу, що займається такими проектами. Реалізація цього масштабного проекту за участі досвідчених міжнародних спеціалістів в енергетичній галузі та в сфері розвитку вітрових електростанцій є вагомим внеском у розвиток як регіональної економіки, так і економіки України в цілому», - зазначив директор департаменту екологічного реінжинірингу та впровадження проектів ресурсозбереження УКРГАЗБАНКУ Родіон Морозов.

Загалом група компаній «Віндкрафт» («Віндкрафт  Україна» та «Віндкрафт Таврія») планує побудувати в Херсонській області дві вітрові електростанції загальною потужністю 140 МВт. Обсяг інвестицій в ці проекти оцінюється в 220 млн євро. Вони будуть спільно профінансовані УКРГАЗБАНКОМ, компаніями «Віндкрафт Україна»,  «Віндкрафт Таврія» та міжнародними організаціями. Прогнозований річний обсяг виробництва електроенергії Новотроїцької та Овер’янівської ВЕС становить близько 470 ГВт*год.

Компанія «Віндкрафт Україна» займається розробкою та інвестуванням в проекти вітрової енергетики в Україні. З 2012 року володіє і оперує вітроенергетичними станціями (ВЕС) загальною потужністю 30 МВт на півдні України в Херсонській області: ВЕС Новоросійська, ВЕС Ставки та ВЕС Берегова. Засновники компанії – громадяни Швеції Карл Стурен,  Фредрік Свінгуфвуд, Матц Лундін та Йохан Боден мають бездоганну репутацію та великий досвід ведення бізнесу в Україні (зокрема, Карл Стурен та Йохан Боден є співзасновниками відомої компанії з виробництва продуктів харчування «Чумак») та розвитку вітроенергетики.

29.12.2016