• +38 (044) 591 25 60
  • officе@free-energy.ua
UKR | ENG

Новини

Deutsche Bank відмовився фінансувати будівництво вугільних ТЕС

Найбільший німецький банк припиняє фінансування проектів у вугільної сфері для виконання Паризького угоди по боротьбі з глобальним потеплінням.

Deutsche Bank припиняє фінансування проектів у сфері вугільної генерації і видобутку вугілля для виконання умов Паризького угоди по боротьбі з глобальним потеплінням.

Найбільший німецький банк, оголосив про припинення фінансування проектів в сфері вугільної генерації і видобутку вугілля для виконання умов Паризького угоди по боротьбі з глобальним потеплінням.
«Deutsche Bank і його дочірні компанії більше не будуть надавати фінансування нових підприємств у сфері видобутку вугілля, а також для будівництва вугільних електростанцій», - йдеться в заяві банку.
Також в заяві наголошується, що співпраця в рамках поточних проектів теж буде поступово скорочуватися. У найближчі три роки Deutsche Bank зменшить фінансування існуючих вугільних проектів, мінімум на 20%. З 2013 до 2015 року банк був найбільшим інвестором вугільного сектора, інвестиції в який склали 7 млрд. Дол.
Паризька хартія по клімату підписали представники 192 країн, а також близько 400 компаній. Для виконання норм угоди багато країн вже відмовилися від фінансування вугільної промисловості. Наприклад, парламент Ірландії недавно проголосував за повне вилучення інвестицій в викопне паливо з національного фонду добробуту.
«Deutsche Bank і його дочірні компанії більше не будуть надавати фінансування нових підприємств у сфері видобутку вугілля, а також для будівництва вугільних електростанцій», - йдеться в заяві банку.

Також в заяві наголошується, що співпраця в рамках поточних проектів теж буде поступово скорочуватися. У найближчі три роки Deutsche Bank зменшить фінансування існуючих вугільних проектів, мінімум на 20%. З 2013 до 2015 року банк був найбільшим інвестором вугільного сектора, інвестувавши 7 млрд. дол. в проекти з вугільної генерації та видобутку вугілля. 

 

Паризький Договір по клімату підписали представники 192 країн, а також близько 400 компаній. Для виконання норм угоди багато країн вже відмовилися від фінансування вугільної промисловості. Наприклад, парламент Ірландії недавно проголосував за повне вилучення інвестицій в викопне паливо з національного фонду добробуту.

 

За матеріалами:  http://www.mining.com/deutsche-bank-wont-finance-any-coal-projects-any-longer/