• +38 (044) 591 25 60
  • officе@free-energy.ua
UKR | ENG

Партнери

Компанія підтримує партнерські відносини з проектними організаціями та науково-дослідними інститутами, з юридичними, фінансовими та консалтинговими компаніями, підприємствами, що виготовляють гідротехнічне та спеціальне обладнання.  Free Energy є членом галузевої громадської організації Асоціація «Укргідроенрего». 
  
Ми співпрацюємо як з місцевими підрядниками, так і закордонними компаніями, фокусуючись на кращих практиках та провідних технологіях. Ґрунтуючи бізнес на принципах довгострокової стратегії та соціальної відповідальності ми прагнемо побудувати партнерські стосунки з громадами та регіональними органами влади в місцях, де розвиваємо наші проекти.

Юридичні партнери

«Астерс» є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 р. надає повний спектр юридичних послуг. Команда Астерс - це понад 120 працівників, серед яких 70 юристів. Астерс надає юридичні послуги в енергетичному та транспортному секторах, а також у галузях: банківська справа, фінанси, охорона довкілля, природні ресурси, нерухомість, будівництво та інші. Світові стандарти якості, міжнародне визнання, глибокі знання місцевого ринку та практичний досвід – робить компанію Астерс унікальною на ринку України.
АТ «Адвокатська фірма «АКТІО » почала свою історію у 1994 р. з плідної співпраці юристів-однодумців. У 2007 р. засновники компанії зареєстрували бренд «АКТІО» як адвокатське об`єднання. Основна спеціалізація «АКТІО»: податкова практика в Україні та за кордоном, адміністративні та дозвільні процедури, інтереси нерезидентів, міжнародні правовідносини та ін. Оперативність, висока якість послуг, індивідуальний та комплексний підхід, абсолютна надійність в роботі з клієнтом – стиль діяльності компанії.

Проектні та інжинірингові компанії

ПАТ «Український головний проекто-вишукувальний і науково-дослідний інститут меліоративного та водогосподарського будівництва» (скрочено ПАТ «Укрводпроект»), зареєстровано у 2011 р., є правонаступником науково-дослідного інституту «Укрвідгосп», заснованого в 1936 р.
Асоціація `Укргідроенерго` є неприбутковою громадською організацією, яка об'єднує громадян і колективи підприємств, діяльність яких пов’язана з галуззю гідроенергетики. Асоціація здійснює свою діяльність на принципах саморегулювання, добровільності, рівноправності її членів, відкритості і демократичності.
ПАТ «Укргідропроект» (м. Харків) - найбільша інжинірингова компанія у сфері гідро- енергетичного і водогосподарського будівництва. Проектували каскади ГЕС на річках Дніпро і Дністер. У сучасний період проектування Дністровської ГАЕС і Ташлицької ГАЕС, реконструкція Дніпровського каскаду ГЕС. За останні 15 років компанія реалізувала проекти 11 гідровузлів у В'єтнамі, а також об'єкти в Мексиці, Венесуелі, Іраку та інших країнах.
Чеська компанія, один з європейських лідерів в області поставок технологічного обладнання для малих і середніх гідроелектростанцій. Компанія володіє ноу-хау та технічними можливостями для поставок всіх відомих типів турбін: Crossflow (проточна), турбіна Каплана, ковшова турбіна (турбіна Пелтона) і радіально-осьова турбіна (турбіна Френсіса). Розробники CINK Hydro-Energy ставлять за мету створення обладнання, яке поєднуватиме високу рентабельність та екологічну безпеку.
«Гідроенергетика» створена в 1995 році як інженерно-консалтингова компанія і надає інженерні послуги по технічній оцінці, проектуванню, будівництву, експлуатації та технічному обслуговуванню гідротехнічних споруд і малих ГЕС. Компанія також реалізує обладнання європейських виробників для мГЕС, проводить дослідження з використання водних ресурсів, дає екологічну і соціальну оцінку запланованих заходів.
КП «Житомирводоканал» Є підприємством, яке вирішує проблеми водозабезпечення м. Житомира та його околиць. Система водо-забезпечення м. Житомира – це комплекс інженерних споруд, які розташовані на 46 ділянках загальною площею 89,43 га. Джерелом водопостачання м. Житомира є ріка Тетерів.


КП Житомирводпроект.  За 50-річну історію підприємством  реалізовано сотні проектів у сфері водного господарства. Проектування систем водопостачання та очищення води для населених пунктів. Дозволи на водокористування ГЕС, перенесення русла річок, проектування водосховищ, водойм і споруд на них.

Акціонерне товариство "Житомиробленерго". У 1995 році  Міністерство енергетики заснувало Державну акціонерну енергопостачальну компанію «Житомиробленерго». Компанія займається передачею електричної енергії місцевими  мережами та постачанням електроенергії споживачам за  регульованими тарифами. С 2017 року  - Акціонерне товариство.

ТОВ “БУДІНЖЕНЕРІЯ”. Проектування та будівництво будь якої складності, включаючи гідроспоруди (МГЕС). Будівництво фундаментів усіх типів, навіть в складних гідротехнічних умовах, та болотистих місцевостях з можливістю зміни русла річок.

Приватне підприємство «Науково-виробнича фірма «Інтелект». Житомирьска науково-виробнича  компанія , що займається  виробництвом  спеціального електрообладнання а також радіо та електронних компонентів

Місцеві органи влади

Руднє-Городищенська сільська рада — орган місцевого самоврядування у Житомирському районі Житомирської області з адміністративним центром у с. Рудня-Городище. Сільський голова - Нерода Іван Васильович.
Коростишівська міська рада - орган місцевого самоврядування в Коростишівському районі, Житомирської області. Адміністративний центр - місто Коростишів, населення 26 тис. Міський голова - Кохан Іван Михайлович.
Львівська обласна державна адміністрація приділяє велику увагу залученню інвестицій у сферу відновлюваних джерел енергії. В серпні 2016 року компанія Free Energy підписала з львівською ОДА  Меморандум о співпраці.
Житомирська міська рада - орган місцевого самоврядування міста Житомир. Місто Житомир – обласний центр, розташований на річці Тетерів, належить до найдавніших міст України. Житомир є важливим економічним та науково-технічним центром регіону. Населення міста складає 270 тис. осіб, площа 6100 га. Міський голова - Сухомлин Сергій Іванович.
Района державна адміністрація Новоград-Волинського раойну, Житомирської області. Район розташований у західній частині Житомирської області, займає площу 2,1 тис. км² і лежить на берегах річки Случ.и. Центром  раойну є місто Новоград-Волинський — батьківщина Лесі Українки. 

Житомирська обласна державна адміністрація. Голова Житомирської ОДА Ігор Петрович Гундич. В області багато уваги приділяється енергозбереженню та розвитку альтернативних видів енергії. В 2015-2018 році влада області реалізує цільову програму, щодо ефективного використання енергетичних ресурсів.