• +38 (044) 591 25 60
  • officе@free-energy.ua
UKR | ENG

Малі гідроелектростанції

Мала гідроенергетика

Пріоритетним напрямком діяльності Free Energy є будівництво невеликих гідроелектро-станцій: мГЕС (мікро, міні або малих) потужністю від 100 кВт до 10 МВт. У найближчі 3-5 років ми плануємо побудувати та ввести в експлуатацію низку мГЕС загальною потужністю 10-12 МВт.

У 2016 році ТОВ «Свободна Енергія», дочірня компанія Free Energy, планує почати будівництво двох мГЕС у Житомирській області: у селищі Рудня-Городище та місті Коростишів. Загалом у Житомирському регіоні компанія активно розвиває п’ять проектів мГЕС потужністю від 100 кВТ до 2 мВт.

Крім того, ми ведемо підготовчу роботу в інших областях України: аналізуємо потенціал малої гідроенергетики регіонів, звертаємось за консультаціями до профільних організацій та фахівців, налагоджуємо контакти з місцевими органами влади.

Ми починаємо проект з дослідження гідротехнічного потенціалу регіону де можливе будівництво малої або міні ГЕС. Аналізуємо дані з відкритих джерел, а також проводимо власні дослідження та вимірювання. Після ідентифікації привабливих для спорудження мГЕС місць, ми аналізуємо можливості підключення до об’єднаної електромережі, а також наявність земельної ділянки.

Наша команда інженерів та фахівців у сфері земельного права, містобудування, навколишнього середовища, орієнтована на пошук оптимальних рішень для розвитку проекту. Економічна доцільність та ефективність як для компанії, так і для місцевої громади, дружність до навколишнього середовища – є головними критеріями при прийнятті рішень з розвитку проектів мГЕС.

У процесі реалізації наших проектів, ми ретельно вивчаємо всі питання, пов'язані зі збереженням та захистом навколишнього середовища. Проектна документація будівництва електростанції розробляється у повній відповідності до чинного законодавства про охорону навколишнього середовища.