Skip to content
Menu Close

Мала гідроенергетика

Пріоритетним напрямком діяльності Free Energy є будівництво невеликих гідроелектро-станцій: мГЕС (мікро, міні або малих) потужністю від 100 кВт до 10 МВт.

Ми починаємо проект з дослідження гідротехнічного потенціалу регіону де можливе будівництво малої або міні ГЕС. Аналізуємо дані з відкритих джерел, а також проводимо власні дослідження та вимірювання. Після ідентифікації привабливих для спорудження мГЕС місць, ми аналізуємо можливості підключення до об’єднаної електромережі, а також наявність земельної ділянки.

Наша команда інженерів та фахівців у сфері земельного права, містобудування, навколишнього середовища, орієнтована на пошук оптимальних рішень для розвитку проекту. Економічна доцільність та ефективність як для компанії, так і для місцевої громади, дружність до навколишнього середовища – є головними критеріями при прийнятті рішень з розвитку проектів мГЕС.

У процесі реалізації наших проектів, ми ретельно вивчаємо всі питання, пов’язані зі збереженням та захистом навколишнього середовища. Проектна документація будівництва електростанції розробляється у повній відповідності до чинного законодавства про охорону навколишнього середовища.