• +38 (044) 591 25 60
  • officе@free-energy.ua
UKR | ENG

Системи акумуляції електроенергії

Системи акумуляції електроенергії

Системи зберігання (акумуляції) електричної енергії призначені для забезпечення сталого, надійного електропостачання, незалежно від природних умов і часу доби. Електростанцій, що використовують відновлювані джерела енергії (ВДЕ), значно залежать від природних умов: сила вітру може змінюватися кожні 15 хвилин, сонячна енергетика сильно залежить від погоди, робота малих ГЕС теж багато в чому повязана з сезонними та погодними факторами. 

Системи акумуляції енергії - це промислові акумулятори великої ємності, що дозволяють забезпечити постійний режим роботи електростанцій, а також їх інтеграцію в загальну енергосистему. У періоди активної роботи електростанції, система накопичує надлишок електроенергії, а під час пікових навантажень або під час низької продуктивності станції, акумуляторні батареї стають джерелом, що забезпечують необхідний рівень електроенергії.

Компанія Free Energy надає в Україні широкий спектр літій-іонних акумуляторних батарей від південнокорейського виробника, визнаного світового лідера в сфері створення систем акумуляції енергії. Корейські системи заощадження енергії відомі більш ніж в 50 країнах світу і знаходять застосування в самих різних галузях промисловості: оборонної, аерокосмічної, виробництві електромобілів, електроенергетиці та багатьох інших.

Це можуть бути рішення як для електростанцій та промислових підприємств, так і для приватних домогосподарств.

Промислові системи акумуляції електричної енергії Типи промислових акумулюючих батарей:

• 20-футовий контейнер (6,1 м.) - максимальний заряд 1.6 МВт
• 40-футовий контейнер (12,2 м.) - максимальний заряд 2.4 МВт
• 53-футовий контейнер (16,2 м.) - максимальний заряд 3.7 МВт

Можливості по перезарядки акумуляторних батареї складають 10 000 циклів, що в 3 рази перевищує продуктивність аналогічних батарей від інших виробників в світі. 


 Впровадження в Україні енергоакумулюючих батарей принесе цілий ряд переваг енергосистемі України, а також дасть відчутний соціально - економічний ефект:

- Підвищення операційної ефективності за рахунок зниження частоти підключення генеруючих резервів. Це дозволить знизити вартість генерації енергії, підвищити ефективність електростанцій і зменшити амортизаційний знос обладнання;
- Стабілізація частоти в енергомережах, відстеження графіка навантаження великих сонячних або вітрових електростанцій, безперебійні джерела живлення і підтримка напруги;
- Дана технологія дозволить резервувати електроенергію для подальшої її видачі у пікові часи
- Залучення європейських інвестицій в регіони;
- Відрахування податків до бюджету;
- Додаткове джерело електроенергії;
- Зниження щорічних викидів СО2 в атмосферу;
- Впровадження передових екологічно чистих технологій в сфері акумулювання електроенергії;
- Можливість використання / акумулювання надлишків електроенергії в нічний час так і при пікових навантаженнях на енергосистему України.

Системи акумуляції електроенергії для домогосподарств

Домашні батареї корейських виробників мають життєвий цикл в 8000 перезаряджень. Батареї інтегровані з високоефективною системою перетворення потужності: зарядний пристрій, інвертор, сонячний інвертор, батарею та спеціальне програмне забезпечення. Система дозволяє використання збереженої енергії в пікові та вечірні години, а також для захисту вашого будинку при аваріях в системі електроживлення. 

Модуль батареї - це маленька, легка система, що не вимагає обслуговування, з гарантією на 15 років. Компанія пропонує два види батарей:
1) Модуль на 10 кВт, оптимізований для захисту від перебоїв
2) Модуль на 6 кВт, розрахований на денний цикл 

Крім того, для обох модулів перед установкою потрібен інвертор для перетворення постійного струму в 120-240 вольт змінного.

Корейські виробники витратили кілька років, щоб розробити найкращі рішення для перетворення двобічної потужності змінного струму батареї, що дозволяє максимально ефективно використовувати енергію системи. З моменту установки споживачі можуть легко і зручно користуватися системою, завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу.