Skip to content
Menu Close

Системи акумуляції електроенергії

Системи зберігання (акумуляції) електричної енергії призначені для забезпечення сталого, надійного електропостачання, незалежно від природних умов і часу доби. Електростанцій, що використовують відновлювані джерела енергії (ВДЕ), значно залежать від природних умов: сила вітру може змінюватися кожні 15 хвилин, сонячна енергетика сильно залежить від погоди, робота малих ГЕС теж багато в чому повязана з сезонними та погодними факторами.

Системи акумуляції енергії – це промислові акумулятори великої ємності, що дозволяють забезпечити постійний режим роботи електростанцій, а також їх інтеграцію в загальну енергосистему. У періоди активної роботи електростанції, система накопичує надлишок електроенергії, а під час пікових навантажень або під час низької продуктивності станції, акумуляторні батареї стають джерелом, що забезпечують необхідний рівень електроенергії.

Компанія Free Energy надає в Україні широкий спектр літій-іонних акумуляторних батарей від південнокорейського виробника, визнаного світового лідера в сфері створення систем акумуляції енергії. Корейські системи заощадження енергії відомі більш ніж в 50 країнах світу і знаходять застосування в самих різних галузях промисловості: оборонної, аерокосмічної, виробництві електромобілів, електроенергетиці та багатьох інших.

Це можуть бути рішення як для електростанцій та промислових підприємств, так і для приватних домогосподарств.