• +38 (044) 591 25 60
  • officе@free-energy.ua
UKR | ENG

Команда

Команда Free Energy

Наша команда складається з відданих своїй справі професіоналів, що мають досвід роботи у різних галузях. До створення команди Free Energy менеджери компанії управляли підприємствами та працювали у таких галузях як відновлювана енергетика, промисловий девелопмент, інжиніринг та юридична справа. Кумулятивний досвід дозволяє нам бути успішними і ефективними в досягненні наших цілей.

Олівер Кабрера

засновник компанії Шведський підприємець іспанського походження Олівер Кабрера відомий в Європі як успішний футбольний бізнесмен. Однак, спортивний бізнес не єдиний напрямок діяльності Олівера Кабрера. Його компанія Tigerfish розвиває в Іспанії проекти у сфері нерухомості. Разом з українським партнером - Денисом Галушко, він є засновником компанії Free Enеrgy, яка інвестує в розвиток відновлюваної енергетики в Україні.  

Олівер Кабрера: «Країни Європи накопичили величезний досвід застосування «зелених» технологій. Серед моїх колег і друзів-бізнесменів багато хто має успішні проекти у сфері відновлюваної енергетики. Вони готові інвестувати в Україну, але сьогодні країна знаходиться у складній політичній та економічній ситуації. Я не перший рік працюю з Україною, у мене тут надійні партнери і є досвід ведення бізнесу. Я бачу, що країна змінюється, керівництво прислухається до сучасних тенденцій і намагається йти назустріч «зеленій» енергетиці. Тут є величезний потенціал, і ми обов'язково досягнемо успіху, адже відновлювана енергетика - це майбутнє планети, і майбутнє України».

Денис Галушко

президент компанії «Free Energy - це шведсько-українська інвестиційна компанія. Наша мета - розвиток проектів відновлюваної енергетики: будівництво в Україні малих гідроелектростанцій, сонячних та вітроелектростанцій, біоенергетика. В багатьох країнах ЄС у сфері енергетики відбуваються революційні зміни. В ім'я майбутнього планети світ поступово переходить на альтернативні джерела енергії. 
«Зелені тарифи», які сьогодні діють в Україні, пропонують одні з найкращих умов для розвитку проектів відновлюваної енергетики.  Free Energу інвестує в будівництво сучасних малих і міні гідроелектростанцій на існуючих гідроспорудах, сьогодні це основний напрямок діяльності компанії».

Володимир Атаманюк

генеральний директор «У своїй діяльності компанія орієнтується на європейські принципи ведення бізнесу. На всіх об'єктах ми готові виконувати соціальні зобов'язання і використовувати сучасні, екологічно безпечні технології».

Анатолій Ніколайчук

директор зі стратегії та розвитку «Ми наполегливо працюємо над розвитком гідроенергетики, детально вивчаємо природний потенціал регіонів України для подальшої реалізації нових проектів будівництва сучасних малих гідроелектростанцій. Найближчим часом плануємо розвивати нові напрямки використання альтернативних джерел енергії, зокрема вітроенергетику. Ми впевнені, що саме «зелена енергетика» в недалекому майбутньому, стане запорукою стабільного розвитку України і допоможе стати енергетично незалежною країною».

Іван Чимбру

операційний директор «Реалізація проекту мГЕС починається з дослідження гідротехнічного потенціалу. Далі ми аналізуємо можливості електромережі та наявність земельної ділянки. Наша команда досвідчених інженерів та юристів проходить процес отримання дозвільної документації у найбільш стислі терміни. Для проектування та будівництва залучаються кращі українські та закордонні фахівці. На всіх етапах ми ретельно вивчаємо питання захисту навколишнього середовища. Проект завершується введенням мГЕС в експлуатацію та підключенням до електромережі».

Геннадій Єрмоленко

менеджер по корпоративним комунікаціям «Компанія з європейськими інвестиціями має бути прозорою,чесною та публічною. Ми віримо, що часи в країні поступово змінюються, тому й в українських умовах чесність і відкритість комунікації з галуззю та громадськістю допоможуть розвитку бізнесу компанії».

Роман Слезко

юрисконсульт «В Україні розвиток проектів у сфері альтернативної енергетики неможливий без високопрофесійної юридичної підтримки, особливо якщо мова йде про діяльність компанії з європейськими інвестиціями. Іноді доля цілого проекту гідроелектростанції залежить від того, наскільки грамотно, гнучко і оперативно працює команда юристів компанії».

Геннадій Нестерчук

головний енергетик

«Освоєння потенціалу невеликих річок з використанням малих ГЕС, допомогає вирішити проблему покращення енергозабезпечення споживачів. Найбільш ефективними є малі ГЕС, що створюються на існуючих гідротехнічних спорудах. Переваги малих ГЕС є очевидними – постійний, поновлюваний самою природою запас енергії, простота експлуатації, відсутність забруднення навколишнього середовища».

Христина Нікітенко

Адміністратор Досконалість бізнес-процесів компанії в надійних руках